پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت مدیریت تحول

عنوان کامل : دانلود پاورپوینت مدیریت تحول

تعداد اسلایدها: 126 اسلاید

فهرست مطالب: تعریف مدیریت تحول – سطوح عمده مدیریت تحول – تعریف تحول در سازمان – تاریخچه تحول سازمانی – مجریان و برنامه های تحول سازمانی – مهم ترین عوامل در تحول – اهمیت و ضروریت مدیریت تحول – فرآیند هشت مرحله ای – مدل های مدیریت تحول – سیستم مدیریت کیفیت – مهندسی ارزش – کایزن – چرخه مدیریت بهره‌وری – شش سیگما – زنجیره ارزش – نظام مدیریت تحول استراتژیک

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت مدیریت تحول

پاورپوینت مدیریت تحول
پاورپوینت مدیریت تحول

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت مدیریت تحول

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت مدیریت تحول تمام اطلاعات و همچنین مواردی را که لازم است برای فهمیدن مدیریت تحول که شاخه‌ای از مدیریت استراتژیک می باشد را به شما خواهد آموخت. این پاورپوینت یک منبع کامل برای آشنایی با مدیریت تحول است و همچنین می تواند برای کنکور ارشد و دکترای مدیریت مورد استفاده قرار گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 42 از پاورپوینت استراتژیهای ورود به بازارهای بین المللی این گونه آمده است :

برای تغييرات بايد مرتبط با اهداف و آرمان و ديدگاه جامع شركت داشته باشد، چنين تغييری بر اساس نقاط قوت سازماندهی می شود و هر تغييری را براي اعضاء سازمان مشروع می سازد.
به هم آميختن قوت های شركت برای انتخاب افراد كليدی برای مشاغل و مسئوليت‏های مهم در بكار بردن استراتژي‏های جديد شركت، به طوری كه افراد كليدی در استفاده از استراتژي‏های جديد شركت، هنجارها و ارزش‏های خود را در سازگاری فرهنگی سازمان به منصه ظهور مي‏رساند.
تقويت ارزشهای جديد سازمان كه ممكن است به عنوان يك استراتژی حمايتی و يا استاندارد استراتژی سازمان پذيرفته شده و موجب تغييراتی در فرآيند كار و واحدهای شركت گردد، نظير مدل « پدر » ايران خودرو كه با ساختار تشويقی انجام می پذيرد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن