برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 19 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

داستانهای مدیریتی - صفحه 7

یادداشتهای تحلیلی و مدیریتیداستانهای مدیریتی

دوره دیجیتال مارکتینگ

داستانهای مدیریتی

میلیاردر رسانه ای آلمان

برچسب ها: میلیاردرها

الیزابت ماهن همسر رینهارد ماهن که در اکتبر سال گذشته در سن 88 سالگی از دنیا رفت، ثروت همسر خود را به ارث برده است و در حال حاضر با ثروت 4/4 میلیارد دلار در جایگاه صد و نود و هشتم ثروتمندان جهان قرار گرفت.

الیزابت ماهن در سال 1941 متولد شد. او همسر دوم رینهارد ماهن بود. وی در حال حاضر ساکن گوترسلوه است. خانواده ماهن مالک شرکت رسانه برتلسمان است و آن را اداره می‌کند. رینهارد ماهن در 29 ژوئن سال 1921 در گوترسلوه در وستفالیا در آلمان متولد شد. او یک انتشارات محلی کوچک آلمانی را به ششمین شرکت رسانه جهان تبدیل کرد.

ادامه مطلب...

نوآوری در ریبوک

ریبوک مهمترین برند زیرمجموعه آدیداس است. در همین ارتباط مطالعه « آدیداس یک برند کارا » را به شما پیشنهاد می کنم.

شرکت «ریبوک» يک توليدکننده کفش‌های ورزشی، پوشاک و لوازم ورزشی و زیرمجموعه شرکت آدیداس است.نام آن از تلفظ آفريقایی ربوک (Rhebok) که یک نوع غزال reebokآفريقایی است، گرفته شده است.

سابقه ریبوک به دهه 1890 برمی‌گردد که شخصی به نام جوزف ویلیام فاستر خود را به عنوان اولین سازنده کفش‌های ورزشی میخ‌دار معرفی کرد. تا سال ۱۸۹۵ کفش‌های او به صورت دست‌دوز برای دوندگان مشهور ساخته می‌شد، ولی در سال 1895 او شرکتی در شهر بولتون با نام اصلی جی.دبلیو فاستر و پسران تاسیس کرد و پس از مدتی این کمپانی کفش‌های خود را به کلیه ورزشکاران سرتاسر جهان عرضه می‌کرد.

ادامه مطلب...

پوسکوی کره‌ ای؛ دومین تولید کننده بزرگ فولاد جهان

شرکت آهن و فولاد پوهانگ (پوسکو) که در شهر پوهانگ كره جنوبی واقع شده، دومين تولید کننده بزرگ فولاد در جهان از لحاظ حجم بازار وفولاد پوسکو سودآورترين فولادساز آسیا است.

این شرکت اکنون دو کارخانه بزرگ فولاد در کره حنوبی داشته که یکی در پوهانگ و دیگری در گوانگ یانگ قرار دارد. همچنین یک شرکت سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت فولاد آمریکا (US Steel) ایجاد کرده که در شهر پیتسبورگ کالیفرنیا واقع شده است.

پوسکو با توجه به صنایع عظیم خودروسازی و کشتی‌سازی كره‌جنوبی که وابستگی زیادی به فولاد این شرکت دارند، به بستر توسعه صنعتی این کشور در طی 40 سال گذشته تبدیل شده است.

ادامه مطلب...

میلیاردری که موسس شرکت نرم‌افزار‌ی SAP است

برچسب ها: میلیاردرها

هاسو پلاتنر در 21 ژانویه سال 1944 در برلین آلمان متولد و در آنجا بزرگ شد. پدر‌هاسو، هورست پلاتنر (1919-2001) یک چشم پزشک بود.‌هاسو پلاتنر پس از اتمام تحصیل در دبیرستان در سال 1963 برای تحصیل در رشته مخابرات به دانشگاه کارلسروهه رفت و با مدرک کارشناسی ارشد از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. کار حرفه‌ای پلاتنر در سال 1968 و با استخدام در شرکت IBM آلمان شروع شد.

ادامه مطلب...

صفحه 7 از 11

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام