برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 6 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


مهارت کسب و کار را بیاموزیم

یادداشتهای تحلیلی و مدیریتییادداشتمهارت کسب و کار را بیاموزیم

دوره دیجیتال مارکتینگ

مهارت کسب و کار را بیاموزیم

برچسب ها: آموزش

اگر بخشی از مشاغل دولتی صرفنظر کنیم، سایر فعالان اقتصادی جامعه به یک کسب و کار مشغول هستند. یک پزشک، یک مدرس، یک تعمیرکارِ خودرو و ... همگی یک کسب و کار را مدیریت می کنند. اما آیا همۀ این گروه ها با شیوه های توسعه و بهبود کسب و کارشان آشنا هستند؟ باید چه کنیم تا کسب و کارمان رونق یابد؟

این سوال، در واقع سوالی است که پاسخ آن در علم مدیریت، خصوصاً مدیریت کسب و کار با گرایشهای استراتژی، بازاریابی و ... یافت می شود. همۀ علوم در حوزۀ کار خود به یک سری سوالات پاسخ می دهند. همان طور که علم پزشکی برای درمان بیماریها پاسخهای درخور و کاربردی ارائه می کند، علم مدیریت کسب و کار هم به شما می گوید که چگونه درآمد بیشتری کسب کنید.

اهمیت این سوال و پاسخ مناسبی که رشتۀ MBA به این سوال می دهد، باعث شده است طی سالهای گذشته تعداد Business Schoolهای ایران که به آموزش MBA می پردازد و همچنین دانشگاه هایی که این رشته را تدریس می کنند، بسیار افزایش یابد. من می خواهم 3 دلیل برای گذراندن دورۀ MBA را بگویم:

1- حقوق بالاتر

اگر شما، خودتان صاحب کسب و کار نباشید، اما بتوانید با آگاهی از اصول کسب و کار و گذراندن دورۀ MBA به کسب و کار مدیرتان کمک کنید، مطمئن باشید که درآمدتان بسیار بالاتر خواهد رفت. پس مهارتهای کسب و کار را بیاموزید.

2- کسب دانش و مهارت کسب و کار

کسب دانش قطعاً برای شما مفید خواهد بود، خصوصاً اگر این دانش مربوط به کسب درآمد باشد !

3- نگاه جامع به کسب و کار

از نگاه جزیی به کسب و کار فاصله خواهید گرفت و کسب و کار را به طور کلی با تمام جوانبش خواهید دید.

 

مدارس کسب و کار فراوانی در کشور فعالیت می کنند، اما اگر واقعاً در حال حاضر مدیر یک شرکت هستید یا به هر دلیلی امکان رفت و آمد به کلاس را ندارید، کلاسهای مجازی با ارائه مدرک رسمی واقعاً می تواند مفید باشد. مثلاً موسسه توسعه مدیریت سروش اندیشه، دوره های متنوع و وسیعی را در حوزه کسب و کار و مدیریت برگزار میکند که همگی به صورت مجازی هستند و می توانند در هر زمان و مکانی که برای شما مفید باشد کنارتان باشد !

مدیریت کیفیت فراگیر TQM
پیشرفته 250 ساعت
مدیریت MBA استراتژی
پیشرفنه 200 ساعت
مدیریت MBA بازاریابی
پیشرفته 200ساعت
مدیریت MBA عمومی
پیشرفته 200 ساعت
مدیریت پروژه
پیشرفته 200 ساعت
مدیریت اجراییEMBA
پیشرفنه 200 ساعت
مدیریت منابع انسانی
پیشرفته 40ساعت
سیستم های اطلاعات مدیریت MIS
پیشرفته 40ساعت
مدیریت ارتباط با مشتریان CRM
پیشرفته 40ساعت
مدیریت زنجیره تامین SCM
پیشرفته 40ساعت

هر چند به اعتفاد نگارنده، دریافت مدرک رسمی پس از دوره های مجازی، کمترین مزیتِ طی این دوره هاست و مزیت اصلی در یادگیری مهارت کسب و کار نهفته است، اما به هر حال این مدرک می تواند به شما در اثبات مهارتهایتان به دیگران یاری رساند. اطلاعات بیشتر را اینجا مشاهده فرمایید.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام