برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

یادداشت - صفحه 10

یادداشتهای تحلیلی و مدیریتییادداشت

دوره دیجیتال مارکتینگ

یادداشت

سقوط بزرگ در قیمت سهام اپل

آنچه اپل به خاطر سقوط قیمت سهام طی یک هفته از دست داد برابر با کل ارزش خودروسازی فورد است.

وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های فعال در حوزه تکنولوژی به سرعت‌ها خبر‌ها را پوشش می‌دهند و کار‌شناسان در حال ارائه پیش‌بینی‌هایشان هستند، اما گویا این بار این اپل نیست که با معرفی یک محصول جدیدش توجه همه را در سرتاسر دنیا به خودش جلب کرده و گزارشگران زیادی را معطوف نوآوری‌های خود کرده است.

ادامه مطلب...

فیلم تبلیغاتی Air Canada در سالگرد 75 سالگی

برچسب ها: تبلیغات

شرکت ایر کانادا Air Canada به مناسبت هفتاد و پنچمین سال تاسیسش یک ویدئوی کوتاه تبلیغاتی را ساخته است، که می تواند ایده خوبی برای شرکتهای ایرانی برای نحوه جشن گرفتن سالگرد تاسیسشان در رسانه های جمعی باشد.

ادامه مطلب...

راهکارها و چالشهای اقتصاد مقاومتی برای مدیریت تحریمها

برچسب ها: اقتصاد

در شرایط کنونی جهان و با وجود فشار‌ها و تحریم ‌های کشورهای غربی، راهکار‌ها و مدلهای متعدد اقتصادی برای نیل به توسعه و رشد مطرح می‌شود، تا بتوان اقتصاد مقاومتی را تحقق بخشید. اقتصاد مقاومتی، اقتصادی است که در شرایط تحریم‌ها و تهدید‌ها برای پیشبرد کشور به سوی اهداف توسعه اقتصادی اعمال می‌شود.

اقتصاد مقاومتی، را باید مجموعه اقدامات و تمهیداتی بدانیم که در عرصه‌ کشور برای مقابله با فشارهای اقتصادی، سیاسی و تبلیغاتی در سطح بین ‌المللی انجام می‌گیرد. هدف اقتصاد مقاومتی، خنثی سا‌زی تحریم‌ها و فشارهای دشمنان و تبدیل تهدید‌ها به رشد و توسعه اقتصادی است.

برای نیل به هدف، می‌باید از تمامی منابع، ظرفیت‌ها و توانمندی ‌های بخش دولتی و غیردولتی بهره برد. تحقق اقتصاد مقاومتی، مسئله‌ای است که نیازمند حمایت ‌های چندگانه از عناصر و عوامل عرصه اقتصادی است. برای این امر، می‌توان راهکارهای متعددی را بیان کرد:

ادامه مطلب...

نقطه طلایی پاساژ را پیدا کنید

برچسب ها: کسب و کار

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها برای کسی که می‌خواهد داخل پاساژ صاحب مغازه شود، این است که این مغازه کجای پاساژ باشد تا بتواند مشتری بیشتری جلب کند و فروش مناسبی داشته باشد. یعنی به اصطلاح دخل و خرجش به هم بخورد و برایش صرف داشته باشد. مهم‌ترین نکاتی که باید برای داشتن یک واحد تجاری در نظر گرفت، یکی موقعیت قرار گرفتن مغازه در پاساژ و دیگری ویژگی‌های بیرونی فروشگاه است که بسته به نوع مجتمع تجاری باید این دو فاکتور را در نظر گرفت.

همین دو نکته در دل خود نکات ریز دیگری دارد که برای تکمیل گزارش و به دست آوردن اطلاعات تکمیلی با مهندس فرشته خود و عده‌ای از کسبه در پاساژهای مختلف گفت‌و‌گو کردیم تا بتوانیم راهنمای کوچکی برای داشتن یک مغازه ایده آل در پاساژ را در اختیار خواننده‌های کسب و کار قرار دهیم.

ادامه مطلب...

صفحه 10 از 40

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام