برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

یادداشت - صفحه 11

یادداشتهای تحلیلی و مدیریتییادداشت

دوره دیجیتال مارکتینگ

یادداشت

آموزه هایی از مدیریت فوتبال

برچسب ها: مدیریت

جاذبه‌های فوق العاده و صحنه‌های مهیج، بهمراه تخلیه انرژی میلیارد نفری فوتبال، آنرا به پر آوازه‌ترین ورزش در سطح دنیا بدل کرده است، که از لحاظ بیننده و طرفداران به تنهائی با تمامی ورزشهای موجود جهان برابری می‌کند. از لحاظ بیزینس کمتر از تجارت اسلحه و مـــواد مخدر نیست و از لحاظ سیاســی می‌تواند حکومتهائی را تحت الشعاع خود قرار داده وحتی تا آستانه فرو پاشی نظامــی هم در آید. بنابـراین سرمایه‌های جهانی به شدت این بازی مهیج را درحیطه کامل خود دارد واین بـازی بظاهر ساده، قـاعدتاً از یک مدیریت بسیار قوی در سطح جهان برخوردار می‌باشد و می‌توان از این بستر عظیم، آموزه هــای بسگران سنگی بشرح ذیل طی ۱۱ مورد (برگرفته از ۱۱ مرد میدان) آموخت و همه شـرکت‌ها و مـــوسسات تجاری و غیره می‌توانند بابکار گیری آن به موفقیت‌های شگرفی دست یابند.

ادامه مطلب...

نگاهی به ابزارهای مدیریت نوآوری

برچسب ها: نوآوری

نوآوری، مفهومی کلیدی است که امروزه از آن به عنوان محور دستاوردهای تجارت در قرن بیست و یکم یاد می‌شود. سازمان‌های، کوچک و بزرگ، اقدام به ارزیابی مجدد محصولات، خدمات و عملیات خود کرده‌اند تا فرهنگ نوآوری را به وجود آورند. این بازبینی مجدد اهداف سازمانی، بدین دلیل صورت می‌گیرد که پرورش فرهنگ نوآوری در درون سازمان، بهترین تضمینی است که یک سازمان بتواند در محیطی که بازارهای آن به سرعت به پیش می‌روند، پایدار بماند. همچنین پرورش فرهنگِ نوآوری بهترین تضمین (هرچند که هیچ چیز تضمینی ندارد) برای بقا و پایداری طولانی مدت در اقتصاد دانش - محرک امروزی است.

ادامه مطلب...

رابطه انتخابات و اعتماد آفرینی اقتصادی

برچسب ها: اقتصاد

کدام رییس‌جمهور آمریکا اعتمادآفرینی بیشتری به آینده اقتصادی ایجاد کرده است؟

میت‌ رامنی نامزد حزب جمهوری‌خواه آمریکا مدعی شده است که به محض رای‌ آوردنش در انتخابات پیش روی آمریکا، اطمینان مردم نسبت به آینده‌ اقتصادیشان بیشتر می‌شود.

ادامه مطلب...

راز افزایش تولید ملی، در افزایش حضور بخش خصوصی است

نکته‌ای که در این رابطه مطرح است در مورد مزیت‌های کشور است و اینکه مزیت‌های ما در کجا قرار دارد. اگر نسبت به این مزیت‌ها شناخت نداشته باشیم نمی‌توانیم راه مناسبی برای افزایش تولید انتخاب کنیم. مثلا ممکن است فرصت‌هایی در بخش کشاورزی داشته باشیم یا صنعت، نفت و خدمات. اما آنچه مهم است این است که بدون شناخت نسبت به مزیت‌ها، امکان افزایش تولید وجود ندارد و اگر بدون شناخت اقدام شود ممکن است جواب مناسبی ندهد.

ادامه مطلب...

صفحه 11 از 40

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام