برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

یادداشت - صفحه 6

یادداشتهای تحلیلی و مدیریتییادداشت

دوره دیجیتال مارکتینگ

یادداشت

استراتژی چیست؟

واژه «استراتژی» (Strategy) که اکنون در زبان فارسی از آن به «راهبرد» تعبیر می شود مفهومی است که از عرصه نظامی نشأت گرفته و بعداً در سایر عرصه ها از جمله اقتصاد، تجارت و به ویژه عرصه سیاست و مملکت داری از کاربرد زیادی برخوردار شده است.

ادامه مطلب...

صورتهای سود و زیان را چگونه بخوانیم؟

برچسب ها: مدیریت مالی

به طور کلی دو نوع صورت مالی وجود دارد، ترازنامه و صورت سود و زیان. اگر میخواهید به اوضاع مالی و عملکرد شرکت پی ببرید، باید هر دو نوع صورت را بررسی کنید. ما اینجا به بررسی صورت سود و زیان میپردازیم. در صورت سود و زیان، درامد ها و هزینه ها لحاظ میشود و میتوان به سود آوری شرکت پی برد.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک: آزمون و خطا در کسب و کارهای کوچک

اینفوگرافیکها، کارهای گرافیکی جذابی هستند که مفاهیم مختلفی را در قالب یک گرافیک ارائه می کنند. در واقع می توان از اینفوگرافیکها برای رسیدن به یک Big Picture استفاده کرد. در ادامه می توانید یک اینفوگرافیک جالب را در مورد آزمون و خطا در کسب و کارهای کوچک مشاهده کنید. (منبع: محمد پازوکی؛ infographics.ir)

ادامه مطلب...

نگاه اقتصادی-سیاسی اکونومیست به ایران

برچسب ها: اقتصاد

در انتخابات 24 خرداد 1392 ، رییس جمهوری در ایران انتخاب شد که نزدیک و مورد حمایت جریان اصلاح طلب و اصولگرایان خواهان تغییر وضعیت موجود بود. نکته مهم در این انتخاب حمایت آیت الله خامنه ای از این اتفاق و ستایش آن به عنوان یک پیروزی ملی بود. اتفاقی که شاید بتواند تحولی در سیاست داخلی ایران ارزیابی شود.

هنگامی که کشوری مانند ایران تحت فشارهای زیادی قرار دارد، لبخندها و اظهارات امیدبخش آقای روحانی بهانه خوبی است تا ایرانیان را به جشن و شادی برای رسیدن به آینده ای بهتر به خیابان بکشاند. رییس جمهوری که بسیار با رییس جمهور پیشین که چهره ای ناموزون از خود برای ایرانیان و جهانیان به جا گذاشته متفاوت می باشد.

 

ادامه مطلب...

صفحه 6 از 40

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام