برای شرکت در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری سه شنبه 4 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


تبلیغ در پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تبلیغ در پایگاه اطلاع رسانی صنعت

دوره دیجیتال مارکتینگ

تبلیغ در پایگاه اطلاع رسانی صنعت

تبلیغات در پایگاه اطلاع رسانی صنعت در سه دسته ی زیر تعریف شده است :

A- تبلیغات بنری (Banner Ads)

B- تبلیغات متنی (Text Ads)

C- اسپانسری و شیوه های جدید تبلیغی (Sponsors)

برای آشنایی بیشتر با مخاطبان سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت و دریافت مشاوره رایگان پیرامون تبلیغ در سایت پایگاه «چرا تبلیغ در پایگاه اطلاع رسانی صنعت Myindustry.ir ؟» را مطالعه فرمایید.

A- انواع تبلیغات بنری (Banner Ads)

این دسته از تبلیغات شامل نمایش بنر تبلیغاتی (فایل فلش swf یا فایل تصویری jpg و gif) در مکانهای موجود می باشد.

کد پلان سایز بنر

مدت زمان و شرح آگهی

میانگین نمایش قیمت (تومان)
A-1 90*728 30 روز نمایش در بالای تمام صفحات سایت 140 هزار بار 300,000
A-2 60*468 30 روز نمایش در بالای تمام صفحات سایت 140 هزار بار 250,000
A-3 60*468 15 روز نمایش در بالای تمام صفحات سایت 70 هزار بار
120,000
A-4 240*120 30 روز نمایش در سمت چپ تمام صفحات سایت 140 هزار بار 150,000
A-5 240*120 15 روز نمایش در سمت چپ تمام صفحات سایت 70 هزار بار
80,000
A-6 600*160 30 روز نمایش در سمت راست تمام صفحات سایت 140 هزار بار
200,000

* در صورت سفارش تبلیغات به مدت 2 ماه قیمت با 10% تخفیف و در صورت سفارش 3 ماهه با 15% تخفیف و در صورت سفارش 6 ماهه با 25% تخفیف محاسبه خواهد شد.

B- انواع تبلیغات متنی (Text Ads)

این دسته از تبلیغات  شامل قرار گرفتن متن کوتاهی به همراه لینک مستقیم به سایت تبلیغ دهنده است. این گونه تبلیغات علاوه بر تاثیری که در افزایش ترافیک وب سایت تبلیغ دهنده و افزایش تماسهای از سوی مشتریان و ... دارد منجر به بهبود عملکرد سایت صاحب تبلیغ در موتورهای جستجو می شود.

کد پلان
تعداد کلمات متن آگهی

مدت زمان و شرح آگهی

میانگین نمایش
قیمت (تومان)
B-1
یک سطر حداکثر دو کلمه
30 روز نمایش به طور ثابت در پایین تمام صفحات سایت 150 هزار بار
50,000

پلان B-2 تاثیر بسیار بالایی بر بهبود عملکرد وب سایت شما در موتورهای جستجو خواهد داشت. این پلان شامل یک عبارت حداکثر دو کلمه ای است که به طور مستقیم به صفحه ی مورد نظر شما لینک می شود و در ذیل تمامی صفحات سایت (به طور ثابت) قرار می گیرد.

* در صورت سفارش تبلیغات به مدت 2 ماه قیمت با 10% تخفیف و در صورت سفارش 3 ماهه با 15% تخفیف و در صورت سفارش 6 ماهه با 25% تخفیف محاسبه خواهد شد.

C- شبکه های اجتماعی

C1 - پست ثابت تحلیلی (حذف نمی شود) در اینستاگرام پایگاه اطلاع رسانی صنعت 250 هزار تومان

C2 - پست ثابت (حذف نمی شود) در کانال تلگرام پایگاه اطلاع رسانی صنعت 75 هزار تومان

D- اسپانسرها (Sponsors)

اسپانسرها می توانند به شکلهای مختلف از قابلیتهای تبلیغاتی سایت www.myindustry.ir برخوردار شوند :

D1- ارسال ایمیل اختصاصی : پایگاه اطلاع رسانی صنعت بیش از 70 هزار کاربر ثبت نام شده دارد که بیش از 40 هزار نفر از آنها ایمیل خود را به درستی در سامانه صبت نموده اند و به طور منظم از ما ایمیل دریافت می کنند، یک نوبت ارسال ایمیل اختصاصی به این بانک اطلاعات هدفمند و 40 هزار نفره، معادل 300 هزار تومان هزینه دارد.

D2- قرار گرفتن تبلیغات در ماهنامه ها و ویژه نامه های سایت : هر ماه ماهنامه ای به صورت یک فایل PDF به صورت رایگان بر روی سایت قرار می گیرد که هزاران بار توسط کاربران دانلود می شود. شما می توانید تبلیغات خود را در این ماهنامه ها یا ویژه نامه ها قرار دهید. با توجه به این که تبلیغات در ویژه نامه ها و ماهنامه ها زمانی نیست و برای همیشه در فایل آنها موجود است، بسیار مقرون به صرفه خواهند بود. هزینه این مورد بسته به نوع انتشار و محتوای ماهنامه یا ویژه نامه متفاوت است. مشاهده نمونه

D3- رپرتاژ آگهی : مقالات منتشر شده بر روی سایت روزانه بارها توسط کاربران مطالعه می شوند، این امکان وجود دارد که یک مطلب حرفه ای و علمی مرتبط با کسب و کار شما بر روی سایت قرار گیرد. این مطلب برای همیشه بر روی سایت خواهد بود و محدودیت زمانی ندارد. بدین ترتیب شما به صورت نامحسوس تبلیغ کرده اید و این تبلیغات از اثربخشی بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. هزینه انتشار رپرتاژ آگهی، با حداقل 1 ماه حضور در صفحه اصلی سایت، ارسال در خبرنامه، دریافت رتبه های برتر گوگل و حضور دائمی در صفحات داخلی سایت، معادل 300 هزار تومان هزینه دارد . مشاهده نمونه

D4- اجاره صفحه ثابت : این شیوه تبلیغاتی می تواند بسیار موثر باشد. ما در این شیوه یک صفحه به طور اختصاصی برای کسب و کار شما ایجاد می کنیم و تمام اطلاعات مربوط به کسب و کار شما را ارائه می دهیم. کلیه اقدامات بازاریابی اینترنتی و بالا آمدن در گوگل این صفحه بر عهده ما می باشد. در انتهای صفحۀ مربوطه از افرادی که تمایل به استفاده از سرویس شما دارند می خواهیم که فرم دریافت خدمات یا خرید محصول را تکمیل کنند. نمونه های بسیار موفقی از این شیوه تبلیغاتی را داریم. هزینه اجاره یک صفحه ثابت با رتبه برتر در گوگل، بسته به ماهیت و نوع صفحه و کلمات SEO شده، بین ماهانه 200 تا 400 هزار تومان هزینه دارد. برخی از نمونه ها که هم اکنون در حال فعالیت و آماده هستند در ادامه آمده است :

خرید از آمازون - عبارت «خرید از آمازون» را در گوگل جستجو کنید تا صفحه ای که برای مجموعه ای که کار خرید محصولات از آمازون را انجان می دهد را مشاهده کنید. روزانه چندین سفارش از این طریق ثبت می شود !

اخذ پذیرش تحصیلی از ایتالیا - عبارت «پذیرش تحصیلی ایتالیا» را در گوگل جستجو کنید تا صفحه ای که برای موسسه اعزام دانشجو به ایتالیا ایجاد کردیم را در همان صفحه اول ببینید ! روزانه چندین مشتری از این طریق با موسسه مربوطه ارتباط برقرار میکنند. برای عباراتی مثل «ادامه تحصیل ایتالیا» و ... نیز این صفحه در رتبه های خوبی قرار دارد.

همچنین مشابه این صفحات برای «پذیرش تحصیلی قبرس» یا «پذیرش تحصیلی هلند» نیز ایجاد شده است؛ که به لحاظ اثربخشی بسیار مورد رضایت بوده است.

برای اطلاع از شرایط همکاری به عنوان اسپانسر با ما تماس بگیرید.

تماس با پایگاه اطلاع رسانی صنعت

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام