برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

مدیریت مالی و حسابداری - صفحه 7

مدیریت مالی و حسابداری

دوره دیجیتال مارکتینگ

مدیریت مالی و حسابداری

اهمیت استقلال مالی در نوجوانان

برچسب ها: مدیریت مالی

در جهان پیشرفته امروز که مسأله ی پول و سرمایه توجه بسیاری از مردم را به خود متوجه ساخته است، چگونگی انتقال تجربیات مالی و نحوه ی استفاده ی مفید از پول، به جوانان نیز از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

فرزندان ما زمانی که وارد مرحله نوجوانی و جوانی می‌شوند خواهان کسب استقلال و آزادی‌های بیشتری نسبت به گذشته هستند. اما زمانی که مسئله پول و سرمایه به میان می‌آید، بسیاری از آن‌ها علاقه چندانی به استقلال مالی از والدین خود نشان نمی‌دهند.

در این میان کمک‌های بیش از اندازه مالی و دلسوزی‌های بی‌مورد والدین نیز می‌تواند به این مسئله دامن زده و جوانان را بیش از پیش به آن‌ها وابسته نماید. پس اگر دوست دارید فرزندانتان از آینده روشنی در مسائل مالی و پولی برخوردار باشند، آن‌ها را به یادگیری اصول و مفاهیم اولیه این کار ترغیب نمایید.

برای این کار می‌توانید آن‌ها را در موسساتی که به آموزش این مسائل می‌پردازند، ثبت نام کرده و یا کار سبک و پاره وقتی را برای آن‌ها در نظر بگیرید. در ادامه این مقاله نیز شما را با چند نکته کلیدی در این زمینه آشنا می‌نماییم.

ادامه مطلب...

استراتژی های سرمایه گذاری در سال 1390

سرمایه گذاری و فعالیت‌های مالی در سالی که گذشت با فراز و نشیب‌های فراوانی همراه بود. سرمایه گذاران و شرکت‌های مختلف فعال در حوزه تجارت و اقتصاد بیش از پیش بر این نکته واقف گشتند که راهبردهای فعلی در این حوزه دیگر از کارایی و بازدهی لازم برخوردار نبوده و باید به طور کامل مورد بازبینی و تغییر قرار بگیرند...

سرمایه گذاری و فعالیت‌های مالی در سالی که گذشت با فراز و نشیب‌های فراوانی همراه بود. سرمایه گذاران و شرکت‌های مختلف فعال در حوزه تجارت و اقتصاد بیش از پیش بر این نکته واقف گشتند که راهبردهای فعلی در این حوزه دیگر از کارایی و بازدهی لازم برخوردار نبوده و باید به طور کامل مورد بازبینی و تغییر قرار بگیرند.

دلیل این امر نیز کاملا مشخص است؛ راهبردهای مذکور از هماهنگی لازم با نیاز‌ها و خواسته‌های فعلی بازار برخوردار نبودند. به عنوان مثال استفاده از مجموعه اوراق بهادار و بسترهای مختلف سرمایه گذاری مانند سهام و حضور در شرکت‌های سرمایه گذاری، خود به تنهایی دیگر ترکیب مناسبی برای فعالیت‌های مالی در دنیای اقتصاد امروز به حساب نمی‌آید. ادامه مطلب...

آیا درآمدها و هزینه های شما تناسب دارند؟

برچسب ها: مدیریت مالی

یکی از نکات کلیدی در مسائل و فعالیت‌های مالی توجه به میزان درآمد و مخارج است. به احتمال زیاد این نکته را بار‌ها شنیده و فکر می‌کنید که زندگی و فعالیت‌های مالی شما بر همین اساس استوار است. اما آیا واقعا همین طور است؟ در ادامه به 3 مورد کلی پیرامون تناسب هزینه ها و درآمدها بحث شده است که شما می توانید با مطالعه ی آن به این سوال پاسخ دهید :

ادامه مطلب...

دانش مدیر برنامه مالی؛ متضمن سرمایه گذاری شما

برچسب ها: مدیریت مالی

اگر در مسابقه بخت آزمایی پول هنگفتی برنده شده‌اید، پاداش کاری زیادی را به واسطه انجام بی‌نقص کار خود دریافت کرده و یا شغلی را یافته‌اید که از حقوق بالایی برخوردار است، اما نمی‌دانید با پولی که به دست آورده‌اید به چه فعالیتی بپردازید، این شانس برای شما وجود دارد تا از افرادی کمک بگیرید که با نحوه سرمایه گذاری و مدیریت آن آشنا هستند.

به این افراد در دنیای تجارت و سرمایه مدیر برنامه‌های مالی گفته می‌شود. معمولا آن‌ها تحلیل گران مسائل مالی، حسابداران مطرح و یا حتی تاجرانی هستند که اطلاعات کاملی نسبت به سرمایه گذاری و فعالیت‌های مالی دارند. وظیفه آن‌ها کمک به شما در انجام سرمایه گذاری، مدیریت اموال، رسیدگی به امور بانکی و بررسی طرح‌های جدید سرمایه گذاری است. آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا نه تنها مقداری از پول خود را پس انداز نمایید بلکه سود بیشتری نیز به دست آورید.

ادامه مطلب...

صفحه 7 از 10

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام