برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


پایگاه اطلاع رسانی صنعت -مطمئن ترین سرمایه گذاری برای بازنشستگی کدام است؟ معرفی کرادفاندینگ - صفحه 2

دوره دیجیتال مارکتینگ

مطمئن ترین سرمایه گذاری برای بازنشستگی کدام است؟ معرفی کرادفاندینگ

دوران بازنشستگی به هر حال خواه یا ناخواه برای همه ما فرا می‌رسد. اما کسانی در این دوران آسوده خواهند بود که از همین الان به فکر آن روزهای سخت باشند. یکی از سختی‌های دوران بازنشستگی، فشارهای مالی است. سرمایه گذاری در دوران بازنشستگی به عنوان یک راهکار موثر برای کاهش این فشارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. کرادفاندینگ یکی از روش‌های موثر برای سرمایه گذاری است که با سود بالاتر و ریسک کمتر نسبت به روش‌های سنتی سرمایه گذاری مورد استقبال قرار گرفته است.

ادامه مطلب...

معروفترین برندهای تولیدکننده ورق ضد سایش

این موضوع بر کسی پوشیده نیست که قطعات به کار برده شده در صنایع مختلف، به ویژه صنایع سنگین اغلب در شرایط بحرانی استفاده می‌شوند و همواره در معرض ساییده شدن و از دست دادن قابلیت خود قرار دارند. به همین علت نیاز است تا برای افزایش طول عمر دستگاه‌ها علاوه بر روان‌کاری صحیح، از ورق‌های معروف به ورق ضد سایش استفاده شود. اما اصلا منظور از ساییدگی چیست و چه عواملی بر خاصیت ضد سایش فولادها تاثیر گذارند و بهترین قیمت ورق ضد سایش را چگونه پیدا کنیم؟

ادامه مطلب...

فیلم مدیریتی : مستند Fake Famous

برچسب ها: فیلم مدیریتی

مستند Fake Famous که می توان آن را «معروف تقلبی» ترجمه کرد (اگر چه شاید خیلی ترجمه جذابی نباشد)، به یکی از روندهای داغ در ایالات متحده آمریکا پرداخته است، که اتفاقاً در ایران هم بسیار رایج است ! رویای اینفلوئنسر شدن ! رویایی که از مسیر دروغ و نمایش غیرواقعی زندگی خودمان در فضای مجازی می گذرد. مستندی که ترکیبی از جنبه های اجتماعی و فنی دیجیتال مارکتینگ را در درون خود دارد ! جایی که لایک ها و فالوئرهای فیک (تقلبی و غیرواقعی) از ما یک مشهور می سازد ! جایی که نمایش دروغ از زندگی مان ما را محبوب و آرزوی دیگران می کند ! در این جا می توانید این مستند مدیریتی را دانلود کنید.

ادامه مطلب...

امکان ثبت نام ایرانی ها در رویداد آنلاین اجلاس جهانی بازاریابی

اجلاس جهانی بازاریابی هر ساله با عنوان Marketing Summit در یکی از کشورهای دنیا برگزار می شود، اجلاسی که می توان آن را معتبرترین رویداد بازاریابی دنیا دانست، اما با توجه به مشکلات متعدد شهروندان ایرانی برای حضور در چنین رویدادهایی، مدیران و دانشجویان و محققان ایرانی از حضور در چنین رویدادی محروم هستند. امسال و به دلیل شیوع ویروس کرونا این رویداد به صورت آنلاین برای سراسر مردم دنیا برگزار می شود و خوشبختانه شرایط برای ثبت نام ایرانی ها فراهم گردیده است. برای اطلاع از شرایط حضور دراین رویداد بزرگ بازاریابی ادامه خبر را بخوانید و یا با همکاران ما در پایگاه اطلاع رسانی صنعت از طریق شماره تلفن 02122968244 و یا 09039119939 تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب...

صفحه 2 از 168

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام